Novinky

Nově v naší nabídce “Manuální lymfatická masáž”, kterou můžete využít při zmírňování otoků jednotlivých částí těla (pocity tíhy v nohách, otoky po operacích…) nebo pro posílení imunity, detoxikaci organismu nebo v boji proti celulitidě.

 

Lenka absolvovala certifikovaný kurz “masáž lávovými kameny”. Nově tedy v nabídce i tato luxusní masáž, která zaručeně uvolní vaše svaly, napětí a prohřeje tělo.

 

Lenka obdržela certifikát, kterým zakončila roční výcvik  ”Umění iniciace do tantrické masáže” a dále stvrzuje úspěšné zvládnutí supervizních setkání u Johna Hawkena. Tento certifikát je akreditovaný Mezinárodní organizací ISTA. I nadále Lenka pokračuje v supervizi a začala spolupracovat s týmem “Cesty transformace” jako asistentka na výcviku  Tantrických masážích.

 

 

Lukáš absolvoval další kurz pod vedením Andrewa Barnese  na téma “rozpouštění brnění z našeho těla”. Všechny nové znalosti a dovednosti zařazuje dle své intuice i do tantrickým masáží pro ženy.

 

 

Lucka absolvovala kurz “Vaginální mapování”.

Milé ženy, pokud máte zájem odstranit z pánevní oblasti bolest, stažení či necitlivost a oživit celou pánevní oblast, můžete se nyní objednávat i u Lucky na “léčení joni” (vaginální mapování).

 

 

V našem studiu se začaly scházet kruhy žen vycházející z principů programu “Moudré podnikání žen”.

Jsou to kruhy pro ženy podnikatelky – pro inspiraci a podporu v jejich podnikání a kruh pro ženy podnikavé, které se chystají podnikat, nebo jsou na mateřské dovolené, anebo jsou aktivní v nějaké své komunitě a chtějí to, co dělají, dělat ještě lépe.

Pokud se chcete stát členkou klubu nebo se o této aktivitě něco více dozvědět, pak navštivte stránku: www.moudrepodnikanizen.cz

 

 

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.